• Dzisiaj I niedziela miesiąca po Mszy św. o 13.00 zmiana tajemnic dla Kół Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej.
 • Zapraszamy mężczyzn na nieszpory w intencji rodzin w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
 • W tym roku obchodzimy 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Duchowe uroczystości w Ełku będą przebiegały następująco:
  • 8 listopada 2018 r. (czwartek): Kościół na drodze do niepodległości: o 18.00 – Msza św.  i po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo uwielbienia i dziękczynienia
  • 9 listopada 2018 r. (piątek): Dzień modlitwy o miłosierdzie: o godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia w kościołach, domach rodzinnych, miejscu pracy, na ulicach, Radio 5 o godz. 18.00 – Msza św.  o godz. 19.15 – Droga Krzyżowa z Placu Jana Pawła II do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ełku
  • 10 listopada 2018 r. (sobota): Z Maryją o dar pokoju o godz. 12.00 – Różaniec w kościołach, rodzinach, na ulicach, Radio 5, godz. 18.00 – Msza św.. Gromadzimy się w trzech kościołach (katedra, NSJ i Ducha Świętego) o godz. 19.15 – przemarsz na Plac Jana Pawła II, o 19.30 – Plac Jana Pawła II – czuwanie modlitewno-patriotyczne
 • 11 listopada 2018 r. Święto Odzyskania Niepodległości (niedziela): Dziękczynienie za dar wolności:
  • – we wszystkich kościołach sprawowane są Msze św. dziękczynne za dar wolności; zachęca się, aby w kościołach odmawiano w tym dniu modlitwę różańcową, Koronkę do Bożego Miłosierdzia
  • – godz. 12.00 – (bicie dzwonów) i Anioł Pański
  • – godz. 12.15 – Główna Msza św. w katedrze św. Wojciecha  sprawowana pod przewodnictwem Biskupa Ełckiego.
  • O 18.00 w naszej parafii Msza św. za Ojczyznę i po Mszy zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, które poprowadzi Pan Daniel Szejda oraz na prelekcję Pana Władysława Markowskiego.
 • Nasza parafia otrzyma relikwie Św. Siostry Faustyny i bł. Michała Sopoćki i w związku z tym organizowana jest Pielgrzymka do Sanktuarium w Krakowie Łagiewnikach i do Białegostoku po odbiór relikwii w dniach 23-25 listopada. Koszt wyjazdu 360 zł. - w cenie: przejazd autokarem, ubezpieczenie, dwa noclegi, wyżywienie, pobyt i zwiedzanie miejsc związanych ze Św. Faustyną, Janem Pawłem II w Krakowie i zwiedzanie Wawelu oraz wizyta u grobu bł. Michała Sopoćki w Białymstoku. Zgłoszenia w zakrystii. Koło Różańcowe p.w. Św. Weroniki z Siedlisk ufundowało relikwiarz Św. S. Faustyny, jeśli ktoś miałby życzenie to może zostać ofiarodawcą relikwiarza bł. Michała Sopoćki.
 • Kolejna dobra wiadomość dotyczy relikwii Świętych Dzieci z Fatimy: Hiacynty i Franciszka. Zapraszamy chętnych ofiarodawców do ufundowania relikwiarza i figurek Św. dzieci. Wprowadzenie relikwii Św. Hiacynty i Franciszka odbędzie się w I sobotę grudnia w czasie dnia rekolekcyjnego - program tego dnia wyłożony jest na stolikach przy wyjściu. Zgłoszenia i zapisy w zakrystii.
 • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary. Za tydzień taca przeznaczona na spłatę budowy.
 • Wypominki w naszej parafii za zmarłych codziennie 10 min. przed Mszą św. za zmarłych w tym tygodniu wieczorem o 18.00. Dokładny plan znajduje się na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii.
 • Plan wypominek: Wypominki 04-11.11.2018 r.
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC