• Od wczorajszej I soboty miesiąca w naszej parafii mamy na stałe relikwie Św. Pastuszków z Fatimy Hiacynty i Franciszka Marto. Dziękujemy Rodzinom Państwa Gałczyńskich i Leszczyńskich za ofiarowanie relikwiarza, który znajduje się przy figurze Maryi. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania tej uroczystości i wszystkim, którzy w tym dniu uczestniczyli.
 • Dzisiaj I niedziela miesiąca po Mszy św. o 13.00 zmiana tajemnic dla Kół Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej.
 • Adwent to czas rorat – Mszy św. ku czci NMP; w naszej parafii codziennie rano o 6.30, dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki; tak jak dotychczas tylko przy blasku świec i lampionów, bardzo serdecznie zapraszamy.
 • Zapraszamy mężczyzn na nieszpory w intencji rodzin w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
 • I czwartek miesiąca modlitwy w intencji powołań do kapłaństwa, życia zakonnego i misyjnego. Zbierane ofiary tego dnia na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej.
 • I piątek miesiąca: Msze św. 6.30 i 18.00, odwiedziny chorych od 9.00; spowiedź przed każdą Mszą św. i w trakcie. Ofiary tego dnia na duszpasterstwo dzieci i młodzieży w naszej parafii.
 • W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze św. o 6.30 o 16.30 dla dzieci z poświęceniem medalików, oraz o 18.00 taca tego dnia na biedne parafie. Z tą uroczystością jest też związana Godzina łaski od 12 do 13. w tym czasie zapraszamy do nawiedzenia Najświętszego Sakramentu.
 • Za tydzień ogólnopolska zbiórka po Mszach św. organizowana przez Zespół Pomocy Kościelnej dla Katolików na Wschodzie.
 • Trwa roznoszenie opłatków na nasze stoły wigilijne. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na ogrzewanie kaplicy i pomieszczeń parafialnych. Prosimy o życzliwe przyjmowanie osób, które podejmują się tego zadania dla dobra całej naszej wspólnoty parafialnej.
 • Wigilijne świece Caritas w tym roku są w dwóch wielkościach tradycyjne po 6 zł. i w kształcie kuli po 13 zł.
 • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary i za modlitwę i ofiary na spłatę budowy, za tydzień taca na ten cel. W przyszłym tygodniu ks. proboszcz będzie głosił rekolekcje w parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP na Wigrach. Ofiary zbierane na zakończenie będą przeznaczone też na spłatę naszej budowy.
 • W ostatnim czasie zmarł nasz parafianin śp. Edmund Zawistowski zamieszkały w Ełku na ul. Miłosza. W jego intencji odmówmy: wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.....
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC