• Dzisiaj o 17.30 różaniec prowadzony przez Rycerzy Kolumba o 18.00 Msza św. za Ojczyznę.
 • W poniedziałek zakończenie roku kalendarzowego po Mszy św. wieczornej okolicznościowe nabożeństwo dziękczynno - przebłagalne. Od 23.30 do 24.15 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu na rozpoczęcie Nowego Roku. Zapraszamy.
 • We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi- Nowy Rok: Msze św. o 9.30, 11.00, 13.00 i 18.00 oraz w Mołdziach o 8.45 ( uczestnictwo we Mszy św. obowiązkowe jak w niedzielę).
 • I czwartek miesiąca modlitwy w intencji powołań do kapłaństwa, życia zakonnego i misyjnego. Zbierane ofiary tego dnia na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej.
 • I piątek miesiąca: Msze św. 7.15 i 18.00, odwiedziny chorych od 9.00; Ofiary tego dnia na duszpasterstwo dzieci i młodzieży w naszej parafii. W tym dniu spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy I.
 • I sobota miesiąca wynagradzająca za obelgi przeciw NMP
  • 11.00 - początek adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • 12.00-16.30 - Modlitwa wstawiennicza
  • 17.00 - Eucharystia z prośbą do Boga o uzdrowienie duszy i ciała.
 • W przyszłą niedzielę uroczystość Objawienia Pańskiego błogosławieństwo kredy i wody, taca na Krajowy Fundusz Misyjny. Jest to też I niedziela miesiąca po Mszy św. o 13.00, zmiana tajemnic dla Kół Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej.
 • Akcja Katolicka zaprasza 6. 01. na Orszak Trzech Króli, który wyruszy z placu Jana Pawła II o 13.00 szczegóły na plakacie.
 • Rycerze Kolumba zapraszają 6 stycznia po Mszy św. wieczornej na wieczór wspólnego śpiewania kolęd. Szczegóły na plakacie.
 • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, za modlitwę i ofiary na spłatę budowy.
 • Kancelaria na czas kolędy będzie podawana na każdy tydzień: w tym tygodniu tylko w sobotę 8.30 do 9.30
 • W ostatnim czasie zmarła nasza parafianka śp. Barbara Szorc zamieszkała w Chrzanowie. W jej intencji odmówmy: wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ...

W tym tygodniu rozpoczynamy wizytę duszpasterską tzw. kolędę. Prosimy aby na stole był krzyż, Pismo św. pobłogosławiona woda, kropidło i zeszyty dzieci i młodzieży uczęszczającej na religię. Na wioskach tradycyjnie prosimy o przywiezienie księży. Prosimy też o wyraźne rozgraniczenie ofiary na spłatę budowy i kolędowe dla kapłana.

Porządek kolędy: Kolęda 02-07.01.2019 r.

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC