• Dzisiaj spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z grupy II, III i Plus  po Mszy św. o 9.30.
 • Dzisiaj także rozpoczynamy w naszej parafii Seminarium Odnowy Życia, które będzie trwało przez 6 niedziel Wielkiego Postu od 16.00 do 17.30. To czas doświadczenia Bożej Miłości, spotkania z Jezusem. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną odnowić osobistą więź z Bogiem. Można jeszcze dziś się zgłosić w zakrystii.
 • Dzisiaj również zapraszamy do włączenia się w nowennę do Św. Józefa. W parafii codzienne przez 9 dni modlitwa i litania po koronce do Bożego Miłosierdzia o 15.00.
 • W poniedziałek po Mszy św. nieszpory mężczyzn za rodziny. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby.
 • Zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie młodzież na koncert połączony ze świadectwami życia zespołu "Wyrwani z niewoli". Koncert odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w auli Zespołu Szkół nr 1 w Ełku - po sąsiedzku.
 • W środę po Mszy Św. wieczornej zapraszamy chętne osoby, które chciałyby włączyć się w przygotowanie śpiewów podczas Triduum Paschalnego. Śpiewy poprowadzi p. Daniel Szejda.
 • Piątek Droga krzyżowa o 16.30 dla dzieci,  o 17.30 dla wszystkich. W Chrzanowie o 15.00 w Mołdziach o 16.00.  
 • Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy II w piątek rozpoczęcie o 17.30.
 • W niedzielę Gorzkie Żale o 17.20
 • Na czas Wielkiego Postu codzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00 do Mszy św. wieczornej.
 • Jałmużna wielkopostna na dzieła charytatywne parafii, może być składana do skarbonki przy wyjściu z kaplicy z napisem ofiara na ubogich.
 • Kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w naszej parafii w dniach 29-30.03 2019 r. Rozpoczęcie w piątek o 16.30 do 21.00, a w sobotę od 10.00 do 18.00. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii
 • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na kontynuację budowy oraz za modlitwę w tej intencji.
 • Za tydzień taca na WSD w Ełku, a po Mszy św. zbiórka ofiar na pomoc dla polskich misjonarzy.
 • W ostatnim czasie zmarł śp. Jerzy Sulima - organista z NSJ, który przez długie lata posługiwał przy pogrzebach i ślubach w naszej parafii. Pogrzeb odbędzie się w NSJ w poniedziałek o godz. 13.45. W jego intencji odmówmy: Wieczny odpoczynek....
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC