• W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego po Mszy św. wieczornej zapraszamy mężczyzn na nieszpory w intencji małżeństw i rodzin.
  • Spotkanie dla rodziców dzieci z kl. III rozpoczynających przygotowania do I Komunii św. w środę po Mszy św. o 18.00.
  • W Sanktuarium Matki Bożej Studzieniczańskiej odbędzie się uroczystość 25-lecia koronacji wizerunku Matki Bożej. Kustosz sanktuarium zaprasza na Mszę Św. w czwartek o godz. 17.00 pod przewodnictwem ks. bpa Jerzego Mazura.
  • W piątek 18 września święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Tego dnia na wieczorną Mszę św. o godz. 18:00, a następnie wspólną adorację, zapraszamy młodzież z naszej parafii, szczególnie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas 7 i 8. Kandydaci z klas 7, po zakończonym nabożeństwie będą mogli odebrać deklaracje, które wypełnione złożą w następną niedzielę, by rozpocząć swoje przygotowanie do bierzmowania.
  • Kolejna propozycja kursu przedmałżeńskiego dla narzeczonych: który odbędzie się w Parafii NSJ w Ełku w dniach 25-27 września. Informacje i zapisy w kancelarii Parafii NSJ.
  • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na budowę oraz za modlitwę w tej intencji.
  • W ostatnim czasie zmarła nasza parafianka śp. Jadwiga Czesława Zagroba zamieszkała w Ełku ul. Tuwima. W jej intencji odmówmy: wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.....
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u