20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

 • Adwent to czas rorat – Mszy św. ku czci NMP; w naszej parafii codziennie rano o 6.30, dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki; tak jak dotychczas tylko przy blasku świec i lampionów, bardzo serdecznie zapraszamy.
 • Zapraszamy mężczyzn na nieszpory w intencji rodzin w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
 • I czwartek miesiąca modlitwy w intencji powołań do kapłaństwa, życia zakonnego i misyjnego. Zbierane ofiary tego dnia na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej.
 • I piątek miesiąca: Msze św. 6.30 i 18.00, odwiedziny chorych w ustalonych godzinach; spowiedź przed każdą Mszą św. i w trakcie. Ofiary tego dnia na duszpasterstwo dzieci i młodzieży w naszej parafii.
 • I sobota miesiąca wynagradzająca za obelgi przeciw NMP
  • 10.50- spotkanie fatimskiej grupy modlitewnej dzieci
  • 11.00 - początek adoracji Najświętszego  Sakramentu.
  • 12.00-16.30 Modlitwa wstawiennicza
  • 17.00 – Eucharystia z prośbą do Boga o uzdrowienie duszy i ciała.
 • Za tydzień ogólnopolska zbiórka po Mszach św. organizowana przez Zespół Pomocy Kościelnej dla Katolików na Wschodzie.
 • Opłatki na nasze stoły wigilijne zostały pobłogosławione, będą roznoszone w najbliższym czasie w ten sam sposób, jak co roku, (czyli przez kogoś z danej ulicy czy miejscowości). Prosimy też o pomoc w ich rozniesieniu w tym trudnym okresie pandemii z zachowaniem środków ostrożności. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na ogrzewanie kaplicy i pomieszczeń parafialnych. Prosimy o życzliwe przyjmowanie osób, które podejmą się tego zadania dla dobra całej naszej wspólnoty parafialnej.
 • Wigilijne świece Caritas w tym roku są w dwóch wielkościach małe po 6 zł. i duże po 15 zł.
 • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, za modlitwę i ofiary na budowę.
 • W ostatnim czasie zmarł nasz parafianin śp. Henryk Radzaj zamieszkały w Ełku ul. 11 Listopada. W jego intencji odmówmy: wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.....
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u