20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

  • Dzisiaj głosi słowo Boże i modli się z nami Piotr Paliwoda, jeden z przewodników Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasna Górę. Będziemy mieli również okazje złożyć swoje intencje, które pielgrzymi zaniosą przed oblicze Matki Bożej, a przy tym złożyć ofiarę na rzecz organizacji pielgrzymki.
  • W dniu dzisiejszym rozpoczynamy XXII Tydzień św. Krzysztofa który dzięki MIVA Polska obchodzony jest w całym kraju pod hasłem poprawy bezpieczeństwa na drogach i pomocy polskim misjonarzom w zakupie środków transportu. Za tydzień błogosławieństwo kierowców i pojazdów po wszystkich Mszach św. Zachęcamy do wzięcia udziału w Akcji św. Krzysztof - 1 gr za 1 km bezpiecznej jazdy przez, którą wspieramy polskich misjonarzy w zakupie środków transportu. Zbiórka ofiar po Mszy św.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka na leczenie Nikodema Wasilewskiego dziecko jest chore na SMA-1. Zbiórka będzie też ubogacona kiermaszem ciast i zabawek.
  • Za tydzień będziemy również obchodzić po raz pierwszy Światowy Dzień Dziadków i Osób starszych. Został on ustanowiony przez papieża Franciszka na czwartą niedzielę lipca, w bliskości wspomnienia świętych Joachima i Anny dziadków Pana Jezusa.
  • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, za modlitwę i ofiary na budowę.
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u