20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

 • Rekolekcje prowadzi ks. Robert Leśniewski. Program rekolekcji: dzisiaj jak w każdą niedzielę; poniedziałek i wtorek 9.00, 16.00- dzieci, 17.30 i 19.00, w poniedziałek o 11.00 - w kaplicy w Mołdziach. W poniedziałek po Mszy św. o 19.00 nauka dla mężczyzn z modlitwą wstawienniczą a we wtorek dla kobiet.
 • Jest zrobiony biuletyn zawierający porządek rekolekcji, świąt Bożego Narodzenia i obrzęd na Wigilię - wyłożony jest na stolikach przy wejściu.
 • Ze względu na rekolekcje w poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy św. o 6.30. Na roraty o 6.30 zapraszamy od środy. We wtorek nie będzie też czynna kancelaria.
 • Chrzty w drugi dzień świąt o 13.00, spotkanie dla rodziców i chrzestnych o 12.00 tego samego dnia.
 • Są jeszcze wigilijne świece Caritas
 • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na spłatę budowy.
 • Czasopisma: Miłujcie się, Różaniec i dla młodzieży: Wzrastanie. Są również książki religijne, które mogą być dobrym a przede wszystkim pożytecznym prezentem. Więcej książek będzie w poniedziałek i wtorek.
 • Przed świętami, Parafialny Zespól Caritas będzie szykował paczki świąteczne dla najuboższych rodzin z naszej parafii. Prosimy o przynoszenie darów rzeczowych, żywności długoterminowej, ubrań, można też składać ofiary pieniężne dzisiaj po Mszy św. lub w zakrystii do przyszłego poniedziałku włącznie. Paczki będą wydawane we wtorek 23.12 od 8.30 do 10.00 i po Mszy św. wieczornej dla rodzin objętych pomocą naszego Parafialnego Zespołu Caritas.
 • Podobnie jak w ubiegłym roku, przy wyjściu z kaplicy można nabyć ozdoby bożonarodzeniowe, wykonane przez uczniów Zespołu Szkół nr 1, klas o profilu architektura krajobrazu. Otrzymane środki, przeznaczone będą przez młodzież na zakup materiałów potrzebnych podczas zajęć praktycznych.
 • Z góry dziękujemy za wsparcie „młodych przedsiębiorców".
 • Zarząd Oddziału Towarzystwa Przyjaciół KUL uprzejmie zaprasza członków TP KUL i sympatyków na spotkanie opłatkowe w niedzielę 21.12.br. w sali Kurii Biskupiej w Ełku po Mszy św. w katedrze o godz. 9.45
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u