20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

poziomeUS250dpi-mae W dniu 17 marca rozpoczęło się dziewięciodniowe czuwanie modlitewne w intencji dzieci nienarodzonych - Uratuj Świętego!
Krzysztof Ziemiec, Paweł Kukiz i Brygida Grysiak - to tylko niektóre twarze najnowszej kampanii pro life w Polsce. Jej narzędzia to Facebook, YouTube, strona internetowa i? klęcznik.

Zasada jest prosta: przez 9 dni modlisz się za dzieci nienarodzone. Te, których życie jest zagrożone przez aborcję. Akcja nosi nazwę: ?Uratuj Świętego? (bo życie każdego człowieka jest święte). Potrwa od 17 do 25 marca. Jak do niej przystąpić? Trzeba wejść na internetową stronę www.uratujswietego.pl i zarejestrować się. Rejestracja może być indywidualna albo wspólnotowa. Zapisać można np. wspólnotę oazową, klasztor, seminarium duchowne czy szkolną klasę. Jak widać, idea jest podobna do tzw. duchowej adopcji. Tyle że udział w akcji jest łatwiejszy, bo nie trwa ona 9 miesięcy, a jedynie 9 dni. Licznik uczestników akcji wskazuje na 6000 osób, które będą się modlić razem z nami. A to dopiero początek. Pamiętajmy, że do akcji można się włączyć w każdym momencie jej trwania! 

W załącznikach przedstawiamy materiały akcji Uratuj Świętego!

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u