20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

zdjęcie pochodzi z serwisu elk.wm.pl28 lipca wyruszy z Ełku piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy młodzież, osoby dorosłe, rodziny do wzięcia udziału w tych rekolekcjach. Pielgrzymka to modlitwa, to wspólne śpiewanie, radość pokonanej drogi, to wspólnota która przez 2 tygodnie idzie przez całą Polskę by 11 sierpnia stanąć przed Matką Bożą.

Codziennie do pokonania jest około 30 km (idzie się 4-6 km po czym jest odpoczynek i posiłki na trasie), bagaże jadą samochodem, w każdej grupie jest pielęgniarka oraz lekarz dla całej pielgrzymki, noclegi po domach u rodzin. Posiłki przygotowują ludzie na trasie.

Koszt pielgrzymki 150 zł - jest to opłata za samochód bagażowy, niektóre lekarstwa, ubezpieczenie, różnego rodzaju gadżety tj. plakietka, obrazki, podziękowania dla rodzin, itp.)

Osoba, która chciałby iść na pielgrzymkę a naprawdę nie stać ją na pokrycie tych kosztów proszę o zgłoszenie się na rozmowę.

Zapraszam. Może warto przynajmniej raz w życiu odważyć się i pokonać ten trud, samego siebie i dojść do tronu Jasnogórskiej Pani.

Zapisy i wszelkie informacje.

ks. Adam Konopko
Parafia NMP Królowej Apostołów
ul. Grodzieńska 6, Ełk

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 785 227 883

Spotkanie ogółne przed pielgrzymka 22 lipca (niedziela) godz. 19.00 w parafii w/w lub codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u