proboszcz j dąbrowskiDziękuję ks. Wojciechowi za podjęcie się w tym roku odpowiedzialności za całość przygotowań liturgicznych Triduum Paschalnego, za opiekę nad ministrantami i lektorami, dziękuję ks. Markowi za współtworzenie tego dzieła liturgicznego i dobrą współpracę.

Bóg zapłać za ogromny trud i wiele poświęconego czasu za całość dekoracji wykonanej przez panie katechetki pracujące w naszej parafii, za aktywny udział w liturgii paniom Agnieszce, Beacie i Marcie - oraz paniom Katarzynie, Kindze i Urszuli i tym którzy im pomagali.

Bóg zapłać paniom: Katarzynie i Annie za prowadzenie i przygotowanie śpiewów na czas Triduum z liczną obsadą różnych osób, dziękuję zespołowi.

Bóg zapłać nadzwyczajnym szafarzom komunii św. panom: Teodorowi, Krzysztofowi, Karolowi, Marcinowi, i Rafałowi, lektorom i ministrantom, dziękuję bardzo panu Mieczysławowi za stałą opiekę nad zakrystią, za ofiarną pomoc każdego dnia.

Bóg zapłać grupie liturgicznej za czytania, podziękowanie składam pani Ewie i tym, którzy jej pomagali za prace porządkowe przygotowujące naszą kaplicę do świąt, dziękuję panu Ryszardowi Prezesowi Parafialnego Zespołu Caritas oraz Rycerzom Kolumba za przygotowanie paczek na święta oraz za zrobienie porządków wokół kaplicy.

Bóg zapłać panu Robertowi za prowadzenie strony internetowej i za zdjęcia z naszych uroczystości.

Dziękuję za ofiary na kwiaty do kaplicy i za wszelką życzliwość i pomoc.

ks. proboszcz Jarosław Dąbrowski