20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

2022 Rekolekcje rodzinneZapraszamy na wakacyjne Rekolekcje dla rodzin w krainie mazurskich jezior. 

14-20 sierpnia 2022. 

Jest to turnus podstawowy, ewangelizacyjny z treściami dla małżeństw. Zapewniamy opiekę dla dzieci w czasie przedpołudniowych zajęć dla małżonków. 

Pragniemy poinformować, że w dniu 25 kwietnia 2021 r. o godz. 9:30 nie będzie transmisji Mszy Świętej, spowodowane jest to pracami technicznymi związanymi z instalacją monitoringu. Transmisje Mszy Świętej wznowimy od następnej niedzieli.

20210507 09 kurs przedmałżeńki
Weekendowy Krus Przedmałżeński w dniach 7-9 maja 2021 r. w parafii p.w. św. Jana Pawła II w Ełku

 

 

 

Caritas Polska - program operacyjny pomoc żywnościowa 2014-2020
Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 przewiduje wsparcie osób i rodzin najbardziej potrzebujących poprzez udzielanie im nieodpłatnej pomocy żywnościowej bez jakiejkolwiek dyskryminacji i z poszanowaniem godności osób uprawnionych.

 

20210106 plakat Męski Różaniec
Zapraszamy wszystkich mężczyzn na MĘSKI RÓŻANIEC W EŁKU.

6 lutego 2021 r. - SOBOTA, Plac Jana Pawła II, godz. 12:00

20210206 formacja rycerska ŁOMŻAZapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn na spotkanie formacyjne DEKALOG w nauczaniu św. Jana Pawła II - Pouczenie o wierze i braterstwie.

W dniach 27-29 listopada 2020 r. w pafafii Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku odbędzie się kurs przedmałżeński

W dniach 25-27 września 2020 r. w parafii Najświętszgo Serca Jezusowego w Ełku organizowany jest KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI.

Tylko serce czyste może w pełni dokonać wielkiego działa miłości jakim jest małżeństwo

św. Jan Paweł II 

Miva PolskaUmiłowani w Chrystusie Panu, kapłani, osoby konsekrowane, siostry i bracia! Drodzy kierowcy i wszyscy użytkownicy dróg!

 Z okazji wspomnienia Patrona Kierowców i Podróżnych, św. Krzysztofa, w Kościele w Polsce w dniach 19 – 26 lipca 2020 jest obchodzony po raz kolejny Tydzień św. Krzysztofa. Ta inicjatywa, zapoczątkowana przez MIVA Polska,  której  patronuje  ‘Niosący  Chrystusa’,  pozostając  blisko  spraw  związanych  z  duszpasterską  troską o kierowców i wszystkich korzystających z dróg, kieruje się w stronę misji Kościoła na krańcach świata, do konkretnych krajów, miejsc i sytuacji, gdzie głoszą Ewangelię polscy misjonarze i misjonarki. Pragniemy w tym właśnie czasie wychodzić naprzeciw ich potrzebom i wyposażyć ich w konieczne narzędzia do ewangelizacji – środki transportu.

Przewielebni Kapłani,
Drodzy Wierni

1. W związku z najnowszym rozporządzeniem władz cywilnych od jutra, tj. od 25 marca, we Mszy Świętej lub innym obrzędzie religijnym nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę. Ograniczona też zostaje możliwość wychodzenia z domu i udział w jakichkolwiek zgromadzeniach.

01 ogolnopolskie rekolekcje meżczyznNie udawaj, że ze wszystkim sam sobie radzisz... 

OGÓLNOPOLSKIE WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE DLA MĘŻCZYZN.

logo caritasUprzejmie informujemy, że program żywnościowej pomocy unijnej na rok 2019/2020 ruszył w naszej diecezji w styczniu bieżącego roku. W ramach tego programu rozprowadzane są m.in. cukier, olej rzepakowy, mleko UHT, ser żółty, konserwy, mięsne i rybne, makaron, ciastka, ryż, kasza gryczana, różne przetwory owocowe i warzywne.

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u