ks. mgr Przemysław Jermak

  • urodzony 05.03.1988 r.
  • imieniny – 13 kwietnia
  • data święceń – 16 maja 2014 r. JE Ks. Bp Jerzy Mazur SVD, Biskup Ełcki

Praca duszpasterska:

  • Wikariusz:
    - 2014-2016 – Węgorzewo parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła
    - 2016-2019 – Augustów parafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
    - od 24.08.2019 r. – Ełk parafia pw. Św. Tomasza Apostoła

Inne funkcje:

  • 2014-2015 – przewodnik Międzynarodowej Pieszej Pielgrzymki Suwałki – Wilno – grupa diecezjalna
 

ks. mgr Adrian Sadowski

  • urodzony 23.12.1990 r.
  • imieniny – 05 marca
  • data święceń – 21 maja 2016 r. JE Ks. Bp Jerzy Mazur SVD, Biskup Ełcki

Praca duszpasterska

  • Wikariusz:
    - 2016-2019 – Ełk parafia pw. Św. Wojciecha
    - od 24.08.2019 r. – Ełk parafia pw. Św. Tomasza Apostoła

Inne funkcje:

  • od 02.09.2019 r. – Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży

Księża Wikariusze pracujcy w naszej parafii:

  • ks. mgr Jarosław Wawrzyn (2007-2008)
  • ks. mgr Grzegorz Stankiewicz (2008-2012)
  • ks. mgr Paweł Makarewicz (2012-2014)
  • ks. mgr Wojciech Serowik (2014-2017)
  • ks. mgr Adam Harasim (2017-2019)

 

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u