20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

Zapraszamy na kolejny seans z cyklu DOBRE KINO – na naszym ekranie tym razem film dokumentalny - "Niebo nie może czekać. Historia Carla Acutisa". Seans odbędzie się 4 czerwca o godzinie 19:15.

Drodzy Parafianie i mili Goście

W imieniu własnym oraz księży pracujących w naszej parafii życzę aby czas Wielkanocnej Mocy ujawnił swą potęgę w odpowiadaniu, tym blaskiem jaki płynie z grobu Zmartwychwstałego Chrystusa, na trudy rzeczywistości, zmagań i przezwyciężania tego, co jest słabe, ciemne, przytłaczające.

icon papiez franciszekAsceza wielkopostna, itinerarium synodalne

Drodzy bracia i siostry!

Ewangelie Mateusza, Marka i Łukasza zgodnie opisują wydarzenie przemienienia Jezusa. Widzimy w nim odpowiedź Pana na niezrozumienie, jakie okazali mu jego uczniowie.

logo caritas1. W sprawie unijnej pomocy żywnościowej

Wkrótce ruszy kolejna edycja pomocy żywnościowej ze środków unijnych przekazywanej przez Caritas.

Rekolekcje Immaculata w dniach 09-15 lipca 2023 r. opierają się w głównej mierze o treści "Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny" św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, oraz o nauczanie Ojców Kościoła. Ich istotą jest POZNANIE PRAWDY O SOBIE SAMYM, która przynosi łaskę uzdrowienia wewnętrznego.

Na czas Wielkanocnych świąt my kapłani pracujący w naszej parafii której patronuje świadek Zmartwychwstałego Jezusa życzmy Błogosławieństwa Bożego w każdym obszarze Waszego życia.

Rycerze Kolumba zapraszają na Ekstremalną Drogę Krzyżową w dniu 8 kwietnia 2022 r., rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 21:00. 

Włączamy się do Ogólnopolskiej Akcji - Adoracja Bez Granic - w intencji nawrócenia nas samych; pokuty za nasze grzechy; pokoju na świecie, szczególnie na Ukrainie oraz opowiadania się "za życiem".

Rekolekcje Immaculata w dniach 10-16 lipca 2022 r. opierają się w głównej mierze o treści "Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny" św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, oraz o nauczanie Ojców Kościoła. Ich istotą jest POZNANIE PRAWDY O SOBIE SAMYM, która przynosi łaskę uzdrowienia wewnętrznego.

Wizyta duszpasterska "kolęda" od 3.01.2022 - z racji na obostrzenia prosimy o zapisywanie się w zakrystii, w kancelarii lub przez stronę internetową.

 

Pod hasłem „Kościół żyje dzięki Eucharystii” – zaczerpniętym z nauczania św. Jana Pawła II odbędzie się 20 listopada 2021 r. o godz. 10:00 w parafii św. Brunona, przy ul. Wojska Polskiego 135 w Łomży Dzień Formacji Rycerskiej.

25 lecie dzieła wynagrodzenia Jezusowi Chrystusowi za obelgi przeciw Najświętszej Maryi Pannie w I soboty miesiąca w parafii p.w. Św. Tomasz Ap. w Ełku W sobotę 02 października 2021r. chcemy Bogu dziękować za wszelkie łaski jakich doznaliśmy przez posługę i uczestnictwo w dziele I sobót miesiąca. 

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u