20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

NOWENNA w intencji ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego

01 warszaty tesciowych tesciow rodzicow dorosychSerdecznie zapraszamy na warsztaty dla teściów, teściowych i rodziców dzieci dorosłych. Odbędą  się one 2 marca w  Centrum  pastoralno-administracyjnym w Ełku.

logo CARITASRozpoczął się kolejny etap programu unijnej pomocy żywnościowej. Pomocą żywnościową mogą być objęte osoby samotne oraz rodziny.

Rycerze Kolumba w całej Polsce oraz z naszej parafii przygotowują się do realizacji dzieła KURTKI DLA DZIECI. Akcja jest skierowana do dzieci w wieku do 12 lat z ubogich rodzin, domów dziecka i dzieci uchodźców. Zbiórka na ten cel będzie w przyszłą niedzielę i za dwa tygodnie po Mszach Świętych.

Informacja do osób, które chcą przygotowywać się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w parafii pw. św. Tomasza Apostoła w Ełku.

Rodzice, którzy mają dzieci i pragną aby ich dzieci rozpoczęły przygotowania do I Komunii Świętej, która odbędzie się w 2024 r. prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zapraszamy na kolejny seans z cyklu DOBRE KINO – na naszym ekranie tym razem film dokumentalny - "Niebo nie może czekać. Historia Carla Acutisa". Seans odbędzie się 4 czerwca o godzinie 19:15.

Drodzy Parafianie i mili Goście

W imieniu własnym oraz księży pracujących w naszej parafii życzę aby czas Wielkanocnej Mocy ujawnił swą potęgę w odpowiadaniu, tym blaskiem jaki płynie z grobu Zmartwychwstałego Chrystusa, na trudy rzeczywistości, zmagań i przezwyciężania tego, co jest słabe, ciemne, przytłaczające.

icon papiez franciszekAsceza wielkopostna, itinerarium synodalne

Drodzy bracia i siostry!

Ewangelie Mateusza, Marka i Łukasza zgodnie opisują wydarzenie przemienienia Jezusa. Widzimy w nim odpowiedź Pana na niezrozumienie, jakie okazali mu jego uczniowie.

logo caritas1. W sprawie unijnej pomocy żywnościowej

Wkrótce ruszy kolejna edycja pomocy żywnościowej ze środków unijnych przekazywanej przez Caritas.

Rekolekcje Immaculata w dniach 09-15 lipca 2023 r. opierają się w głównej mierze o treści "Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny" św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, oraz o nauczanie Ojców Kościoła. Ich istotą jest POZNANIE PRAWDY O SOBIE SAMYM, która przynosi łaskę uzdrowienia wewnętrznego.

Na czas Wielkanocnych świąt my kapłani pracujący w naszej parafii której patronuje świadek Zmartwychwstałego Jezusa życzmy Błogosławieństwa Bożego w każdym obszarze Waszego życia.

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u