20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

W dniu 19 listopada 2022 r. o godz. 10:00 w parafii św. Brunona w Łomży odbędzie się DZIEŃ FORMACJI Pod hasłem „Przyszłość ludzkości idzie poprzez Rodzinę”, zaczerpniętym z Adhortacji Apostolskiej „Familiaris consortio”, organizowany przez Rycerzy Kolumba.

Zapraszamy wiernych z parafii oraz wspólnoty do czynnego udziału w akcji Pokuta 2021 Zapraszamy do wysłuchania konferencji ks. Jerzego Morańskiego, będącej przygotowaniem do pokuty, którą pragniemy podjąć w okresie Wielkiego Postu. Autentyczna zmiana myślenia prowadzi do uniżenia się przed Bogiem.

IMG 6842Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z trzech diecezji: elbląskiej, ełckiej i archidiecezji warmińskiej zgromadziły się na kongresowym spotkaniu u stóp Pani Gietrzwałdzkiej w dniu 19 września. Naszemu czuwaniu przewodziły słowa z 1 Kor 3, 11 ,,Fundamentu bowiem nikt nie może położyć innego, jak ten, który jest położony, a którym jest Jezus Chrystus”.

ZAPRASZAMY NA

 FACEBOOK

YOUTUBE


Bogna Białecka

Zapraszamy na Konferencję Bogny Białeckiej pt. "Depresja, pasja, internet, rodzina" w dniu 12 czerwca 2018 r. godz. 19:00 w sali bł. Jakuba Alberione.

ks. Aleksander SewastynowiczW niedzielę 17 grudnia 017 r. rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Aleksander Sewastinowicz. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcjonisty i wszystkich uczestników.

Program rekolekcji:

  • poniedziałek i wtorek, 16.00- dzieci, 17.30 i 19.00
  • w poniedziałek o 11.00- w kaplicy w Mołdziach.

matka boża fatimska katedra„Moje Niepokalane Serce
będzie twoją ucieczką i drogą,
która cię zaprowadzi do Boga”

Drodzy Parafianie

Trwając w uroczystych obchodach 100 rocznicy objawień Matki Bożej Fatimskiej, mamy zaszczyt gościć w naszej parafii figurę Maryi z Diecezjalnego Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w dniach od 24 września - 01 października. 

Czas jubileuszu skłania do podjęcia refleksji nad własną wiarą i jest dobrą okazją do odnowienia osobistej więzi z naszym Panem i Zbawicielem Jezusem Chrystusem. W czasie nawiedzenia naszej parafii przez Maryję w znaku Fatimskim chcemy właśnie Jej powierzać wszystkie troski osobiste, rodzinne i parafialne.

IMG 1075 imieninyPrzewielebny
ks. Jarosławie, ks. Wojciechu, ks. Marku

Z okazji imienin, życzymy dalszego chodzenia w blasku i obecności Pana. Siły w duchowej walce mocą Słowa Bożego o godne miejsce Boga w otaczającym nas świecie i w nas samych.

2016 rekolekcje calun turynskiW naszej parafii zakończyły się właśnie Rekolekcje z Całunem Turyńskim, które prowadził ks. Zbigniew Dudek - kustosz repliki Całunu Turyńskiego w Polsce, zapraszamy do obejrzenia materialu filmowego z każdego dnia rekolekcji. 

Zapraszamy również do podzielenia się świadectwem z rekolekcji, można zamieścić je poniżej artykułu lub przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dnia 03.04.2016 r. o godz. 19.00 w Święto Miłosierdzia, odbył się Wieczór Uwielbienia, którego tematyką było Miłosierdzie Boga. Adoracja, modlitwa uwielbienia, fragmenty z Dzienniczka Św. Siostry Faustyny przeplatane śpiewem Zespołu, który posługuje w naszej parafii.

IMG 0881Od 13-15 grudnia 2015 r. odbyły się rekolekcje adwentowe w naszej parafii, które poprowadził O.Krzysztof Kowalski z zakonu Paulinów. W ciągu tych 3 dni mogliśmy bardziej zbliżyć się do Boga i drugiego człowieka.

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u