20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

makieta budowa03 października 2011 r. rozpoczęliśmy kolejny etap budowy, w którym planujemy wykonać stan surowy sali parafialnej, która do czasu zbudowania kościoła będzie służyła jako obiekt sakralny czyli kaplica. To pomieszczenie będzie dwa razy większe od obecnej kaplicy. Taka budowla pozwoli na polepszenie warunków uczestnictwa w nabożeństwach i modlitwach, ponieważ będzie bardziej przestronna, wyposażona w wentylację i większą ilość miejsc siedzących. Przy sali powstaną pomieszczenia:

  • w podpiwniczeniu sale do spotkań parafialnych, formacyjnych, zajęć dla dzieci i młodzieży i rodzin
  • na tym samym poziomie: zakrystia, kancelaria z poczekalnią,
  • w dalszym etapie zaplecze duszpastersko-mieszkalne.

Najpilniejszą sprawą jest zbudowanie i oddanie do użytku części budowy, która będzie kaplicą. Chcielibyśmy, aby I Komunia Święta planowana na 09 czerwca 2012 mogła odbyć się już w nowej kaplicy.

Dziękuję wszystkim, którzy już włączyli się w dzieło budowy i dzięki, którym udało się spłacić kwotę budowy I etapu. Jednocześnie proszę o dalsze wsparcie materialne i modlitewne wszystkich ludzi chcących włączyć się w to dzieło. Zapraszam na codzienną modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00 (w tej modlitwie polecamy wszystkich dobroczyńców naszej parafii) oraz proszę o indywidualne modlitwy w intencji budowy.

Do nabycia w zakrystii mamy cegiełki o nominałach:

  • 100 zł
  • 500 zł
  • 1000 zł
  • 5000 zł

Każdy może również złożyć deklarację wpłat na konto budowy online lub indywidualnie poprzez wydrukowanie deklaracji i złożenie jej w zakrystii.

  • Deklaracja - załącznik 
  • Deklaracja - formularz online {aicontactsafelink text=Wypełnij formularz|pf=4}

W planowaniu przyszłej działalności i zagospodarowania przestrzeni budowanych pomieszczeń jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy i pomysły dotyczące rozwoju wspólnoty parafialnej. Wszystkich, którzy pragną wspierać naszą parafię zachęcamy do modlitwy i innych form wsparcia, również materialnego.

Odpisu od podatku można dokonać tylko przez dokonanie przelewu. Dowodem wpłaty są odcinki od przelewu lub potwierdzenia z konta internetowego lub z banku.

Konto budowy:
39 8099 0004 0090 9853 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Zabłudowie oddział w Ełku, ul. Wojska Polskiego 59, wpłaty są zwolnione z jakichkolwiek opłat.

Z modlitwą i błogosławieństwem na A.D.
2011

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u