20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

 • Witamy dzisiaj w naszej parafii Grzegorza Szymonika alumna IV roku, który zbierze tacę na WSD w Ełku.
 • Diakon Marcin Jasionowski wczoraj rozpoczął rekolekcje przygotowujące do przyjęcia święceń kapłańskich, które odbędą się w sobotę 25 listopada w Suwałkach w parafii pw. Bożego Ciała - organizowany jest też wyjazd autokarem na tą uroczystość. Prosimy o szczególną modlitwę w tym tygodniu za naszego diakona.
 • Dzisiaj na Mszy św. o 09:30 wprowadzenie relikwii bł. Karoliny Kózkówny patronki Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Dziękujemy wszystkim, którzy składali ofiary na relikwiarz.
 • Zapraszamy mężczyzn na nieszpory w intencji małżeństw i rodzin w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
 • Spotkanie dla rodziców i dzieci do I Komunii św. z I grupy czyli na 11.05. 2024 w środę po Mszy św. wieczornej.
 • Ponawiamy ogłoszenie, że w ciągu najbliższych dni będą roznoszone pobłogosławione opłatki na nasze stoły wigilijne, w ten sam sposób, jak co roku, (czyli przez kogoś z danej ulicy czy miejscowości). Prosimy jednocześnie o pomoc w ich rozniesieniu. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na energię i ogrzewanie kaplicy i pomieszczeń parafialnych. Prosimy o życzliwe przyjmowanie osób, które podejmą się tego zadania dla dobra całej naszej wspólnoty parafialnej.
 • Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata przed Mszą św. wieczorną o 17:45 litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi i Msza św. w intencji Ojczyzny.
 • W przyszłą niedzielę obchodzimy też w całym Kościele Światowy Dzień Młodzieży.
 • Bóg zapłać za modlitwę i ofiary na budowę składane w tygodniu.
 • Wypominki w naszej parafii za zmarłych:
  • w niedzielę o 07:45 następnie Msza św. o 08:00
  • od poniedziałku do soboty 15 min. przed Mszą św. w intencji zmarłych w tym tygodniu wieczorem o 17:45 Dokładny plan znajduje się na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii.
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u