20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

KofC
Zapraszamy Ciebie i Twoją rodzinę, abyście wspólnie z Braćmi Rycerzami i katolikami na całym świecie uczestniczyli w Nowennie w Intencji Ochrony Życia, która będzie trwać od niedzieli 4 października do poniedziałku 12 października. 

20201004 12 novena for the cause of life

W czasie tych dziewięciu dni będziemy modlić się o położenie kresu aborcji, eutanazji i innym przejawom społecznego zła, które owocują rozbitymi rodzinami, nieszczęściem i które zagrażają ludziom najbardziej bezbronnym. Nowenna przyzywa wstawiennictwa Najświętszej Maryi Panny i czerpie z wyjątkowych myśli papieża Franciszka dotyczących świętości każdego ludzkiego życia.

Dołącz do swoich Braci Rycerzy i ich rodzin i módl się o obronę życia. Zaproś swojego księdza proboszcza i innych parafian, by uczynili to samo. Zjednoczeni na modlitwie będziemy mogli sprzeciwić się zagrożeniom wobec życia – i pokonać je. Tutaj znajdziesz tekst Nowenny do pobrania. Możesz również zapisać się na newsletter, by otrzymywać codziennie wiadomość e-mail z przeznaczoną na każdy dzień intencją Nowenny. Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u