20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

logo mivaPrzed nami 13. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa obchodzony w dniach 22-29 lipca 2012 z inicjatywy MIVA Polska, która działa przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji i niesie pomoc polskim misjonarzom w zdobywaniu środków transportu.

 

Za wstawiennictwem św. Krzysztofa - Patrona Kierowców i podróżujących oraz bł. Jana Pawła II - Pielgrzyma świata i Misjonarza wszystkich ludów i narodów, modlimy się o bezpieczne podróże i opiekę Bożą dla wszystkich kierujących pojazdami i poruszających się po naszych drogach. Kierujemy do wszystkich gorący apel o odpowiedzialne korzystanie z pojazdów mechanicznych, o bezpieczną, trzeźwą i roztropną jazdę.

Zwracamy się z serdeczną prośbą i zachętą -jak w latach poprzednich — do udziału w Akcji św. Krzysztof — podaruj l grosz za l km jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu. Niech to będzie praktyczny i wymierny wyraz wdzięczności Bogu za bezpieczne podróże, a także oznaka naszej solidarności z misjonarzami głoszącymi Ewangelię na krańcach świata.

W imieniu polskich misjonarzy składam Bóg Zapłać za przekazywaną do MIVA Polska pomoc i ofiary z okazji parafialnego poświęcenia pojazdów przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy.

Św. Krzysztofie, módl się za nami.
Boże, prowadź!

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u