20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

WarsztatySerdecznie zapraszamy na Warsztaty Modlitwa i Taniec, które odbędą się od poniedziałku 20 lipca godz. 15.30 do wtorku 21 lipca godz.17.30 w Dowspudzie k/ Raczek (w Zespole Szkół im. Gen. Ludwika Michała Paca). 

W programie m.in.: jak wielbić Boga tańcem oraz jak budować więzi z Bogiem i ludźmi przez taniec. Warsztaty będzie prowadził Adrian Pieniążek, specjalista zajmujący się kompleksową organizacją imprez, animacją i konferansjerstwem, prowadzący WARSZTATY ANIMACJI CZASU WOLNEGO I DOBREJ ZABAWY na terenie całej Polski. 

Zapraszamy osoby dorosłe oraz młodzież 3 klasy Gimnazjum i szkół średnich. 

Koszt: ofiara na pokrycie kosztów warsztatów. Organizatorzy nie zapewniają noclegu i wyżywienia (będzie dostępna herbata). Należy zabrać ze sobą suchy prowiant. Istnieje możliwość zorganizowania noclegu po wcześniejszym zgłoszeniu do ks. Szymona.

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa telefonicznie lub mailowo do ks. Szymona Klimaszewskiego, proboszcza parafii p.w. Bł. Anieli Salawy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 693 556 657, 87 5665736

ks. Szymon Klimaszewski

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u