III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 15.03.
- 8:00 + Natalia Piaścik [greg. 15]
- 9:30 + Marian Zyskowski (10 r. śm.)
- 11:00 O Boże błog., opiekę MB i wstawiennictwo św. Dominika dla Kacpra Kopycińskiego, Przemysława Sadowskiego, Huberta Grzymkowskiego i Kacpra Baranowskiego z ok. urodzin
- 13:00 Za parafię
- 18:00
- O Boże błog. i opiekę MB dla Natalii z ok. 2 urodzin
- Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Michała i Agnieszki z okazji 20. r. ślubu
PONIEDZIAŁEK – 16.03.
- 7:15 O Boże błog., dary Ducha Św. i opiekę MB dla Izabeli
- 18:00
- W intencji członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa
- Dziękczynna za dar życia i Sakrament Chrztu z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski
- + Natalia Piaścik [greg. 16]
WTOREK – 17.03.
- 7:15
- Dziękczynna za błogosławiony czas terapii i wzmocnienie sił duchowych
- + ks. Józef Narkun (7 m-c. po śm.)
- 18:00
- + Henryk Łozowski i zm. z rodz. Łozowskich
- + Natalia Piaścik [greg. 17]
ŚRODA - 18.03.
- 7:15
- + o. Alojzy Dłużniewski (3 r. śm.)
- + Natalia Piaścik [greg. 18]
- 18:00
- Dziękczynna za dar życia z prośbą o Boże błog., opiekę MB dla Adrianny w dniu urodzin
- + Stanisław (6 r. śm.)
CZWARTEK – 19.03.
- 9:00
- + Bolesław, Tytus, Stanisława(k), Klementyna, Wincenty z rodz. Jastrzębskich
- + Natalia Piaścik [greg. 19]
- 18:00
- + Józef Opaluch
- + Józef Trzaskolski
- Dziękczynna za otrzymane łaski w 50 r. ślubu Krystyny i Janusza Mackus z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę MB
PIĄTEK – 20.03.
- 7:15 + Stefania(k), Stanisław Malinowski, Józefa(k) Rąk
- 18:00
- + Józef Dąbrowski (5 r. śm.)
- + Jerzy Korsak (30 dz. po śm.)
- + Natalia Piaścik [greg. 20]
SOBOTA – 21.03.
- 7:15 + Zbigniew Berodowski (1 r. śm.), Romualda(k) i Henryk
- 18:00
- + Natalia Piaścik [greg. 21]
- Dziękczynna za dar życia Haliny z prośbą o pogłębienie daru wiary, nadziei i miłości
- O Boże błog. i opiekę MB dla Józefy
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 22.03.
- 8:00 + Natalia Piaścik [greg. 21]
- 9:30 Dziękczynna z okazji 14 ur. Wiktorii, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB
- 11:00 + Marek Karasiewicz, Edward Karasiewicz, Stanisława(k), Eugeniusz i Luba Gowś
- 13:00
- Za parafię
- + Genowefa Dymek (1 r. śm.)
- 18:00 + Stanisław Szymborski