• Dzisiaj w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy się Okres Wielkanocny, a w związku z tym kończy się czas przyjmowania Komunii św. wielkanocnej. Od jutra okres zwykły w ciągu roku.
  • Jutro Uroczystość NMP Matki Kościoła, głównej Patronki naszej Diecezji. Msze św. o 9.00 i 18.00.
  • Nieszpory mężczyzn za rodziny w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
  • W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to również dzień modlitwy za Kościół w Chinach.
  • W dniach od 5 do 7 lipca w naszej parafii będziemy gościli grupę młodzieży z Hiszpanii i Łotwy ok. 35 osób. Prosimy o pomoc w dwóch noclegach z 5 na 6 i z 6 na 7 lipca w rodzinach najlepiej po 2 osoby. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii.
  • Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii s. Anna ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów. Zgromadzenie tworzy nowe dzieło Centrum Kształcenia Rodziny na Litwie w Nowej Wilejce. Centrum ma służyć rodzinie, na każdym etapie: szkolenia, warsztaty, rekolekcje; będą tam też dwie grupy przedszkolne i gabinety pomocowe: logopeda, prawnik, mediator rodzinny itp. z tej racji, że mieszkają tam w przewadze Polacy, toteż im będzie służyć w pierwszej kolejności. Dla tego celu siostry kończą rekonstrukcję starej plebanii; W przyszłą niedzielę po Mszy św. będzie zbiórka na ten cel.
  • Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop pedofilii" zwraca się z prośbą o poparcie do projektu ustawy przez złożenie podpisów na wyłożonych listach. Tekst jest wywieszony pod ogłoszeniami i na stronie internetowej - www.stoppedofilii.pl
  • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na budowę, ks. proboszcz tydzień temu w czasie misji w Sątopach Samulewie zebrał 3965 zł na rzecz budowy.
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC