20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

  • Zapraszamy mężczyzn na nieszpory w intencji małżeństw i rodzin w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
  • We wtorek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła patrona wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w naszej parafii. Wspólnota zaprasza wszystkich chętnych na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30 i o 18:00 na Mszę św. dziękczynną za dar wspólnoty. Jest to również zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  • Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
  • Zakończyliśmy czas wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z błogosławieństwa domu, wspólnej modlitwy i spotkania z kapłanem. Dziękujemy za ofiary składane na budowę i dla kapłanów. Staraliśmy się odwiedzić wszystkich, którzy wyrazili taką chęć, ale jeżeli ktoś został pominięty to prosimy o kontakt. Rodziny i osoby, które w tym czasie nie mogły przyjąć kapłana, np. z powodu kwarantanny, choroby, wyjazdu itp. można zgłosić w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.
  • Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i wychowawcom życzymy błogosławionego, bezpiecznego i udanego wypoczynku w czasie ferii.
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u