20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

  • Gościmy dziś w naszej wspólnocie alumna naszego seminarium Marcina Jasionowskiego, Bóg zapłać za ofiary na tace na rzecz WSD.
  • Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata przed Mszą św. o 18:00 litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.
  • W dzisiejszą Uroczystość obchodzimy patronalne święto Akcji Katolickiej i Światowy Dzień Młodzieży, o godz. 15:00 w naszej Kaplicy Msza Św. pod przewodnictwem bpa Jerzego i spotkanie dla młodzieży całego miasta.
  • Zapraszamy mężczyzn na nieszpory w intencji małżeństw i rodzin w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
  • Serdecznie zapraszamy w piątek 25 listopada o godz. 19:00 do sali bł. Jakuba Alberione na koncert pt.: ”Muzyczne wspomnienia”. Młodzi wokaliści zaprezentują piosenki wspaniałych artystów, kompozytorów i autorów tekstów, którzy już odeszli.
  • W ciągu najbliższych dni będą roznoszone pobłogosławione opłatki na nasze stoły wigilijne, w ten sam sposób, jak co roku (czyli przez kogoś z danej ulicy czy miejscowości). Prosimy o pomoc w ich rozniesieniu. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na energię i ogrzewanie kaplicy i pomieszczeń parafialnych. Prosimy o życzliwe przyjmowanie osób, które podejmą się tego zadania dla dobra całej naszej wspólnoty parafialnej.
  • Za tydzień w niedzielę, 27 listopada o 17:30 różanieca następnie Msza św. w intencji Ojczyzny. Tematem przewodnim będzie Trzeźwość Narodu budowana poprzez dzieło Krucjaty Wyzwolenia Człowieka - serdecznie zapraszamy. Po Mszy będzie możliwość przystąpienia do Krucjaty.
  • Bóg zapłać za modlitwę i ofiary na budowę składane w tygodniu.
  • Wypominki za zmarłych w naszej parafii: w niedzielę o 7:50 następnie Msza św. o 8:00 od poniedziałku do soboty 15 min. przed Mszą św. w intencji zmarłych w tym tygodniu wieczorem o 17:45  dokładny plan znajduje się na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii - Wypominki 21-26.11.2022 r.
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u