20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

 • Gorzkie Żale dzisiaj o 17:30.
 • W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na nieszpory mężczyzn w intencji małżeństw i rodzin.
 • W piątek wspólna droga krzyżowa dla dzieci i dorosłych o 16:30. Droga krzyżowa ulicami miasta - rozpoczęcie o 19:00 pod pomnikiem św. Jana Pawła II zakończenie w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Konieczkach. Nasza parafia niesie krzyż od stacji X – prosimy osoby z parafii o podjęcie trudu niesienia krzyża.
 • Rycerze Kolumba zapraszają na Ekstremalną Drogę Krzyżową w dniu 31.03. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 21:00. Więcej informacji na plakacie. W czasie trwania drogi krzyżowej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu prosimy o wpisywanie się na poszczególne godziny od 23:00 do 11.00. Lista na stoliku.
 • I sobota miesiąca wynagradzająca za obelgi przeciw NMP
  • 10.50 – spotkanie i wymiana tajemnic fatimskiej grupy dzieci
  • 11.00 – początek adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • 12.00-16.30 – Modlitwa wstawiennicza
  • 17.00 – Eucharystia z prośbą do Boga o uzdrowienie duszy i ciała.
 • Za tydzień I niedziela miesiąca i Niedziela Palmowa, dzień tryumfalnego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Uroczysta procesja na Mszy św. o 13.00 Rozpoczęcie przy krzyżu. O 14:30 gromadzimy się w katedrze z której wyruszy procesja na plac św. Jana Pawła II- zapraszamy.
 • Informacja dla kandydatów do sakramentu bierzmowania, którzy chcą przyjąć sakrament w tym roku, a nie byli na ostatnim wtorkowym spotkaniu. Ostateczne spotkanie dopuszczające, we wtorek 28 marca, po mszy wieczornej (ok godz. 18:40).
 • Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie palm wielkanocnych. W tym roku konkurs będzie rozstrzygany w trzech kategoriach 1. Najwyższa palma, 2. Najbardziej kolorowa palma, 3. Naturalna (zrobiona z żywych roślin). Prezentacja i rozstrzygnięcie konkursu w niedziele palmową 2 kwietnia, po Mszy Św. o godz. 11:00.
 • W sobotę o godz. 10:30 w Sali bł. Jakuba Alberione, spotkanie ministrantów, grupy starszych ministrantów, lektorów i nadzwyczajnych szafarzy Komunii Św.
 • Dzisiaj i za tydzień po Mszach św. będziemy zbierać ofiary na kwiaty do „Grobu Pańskiego” i na świąteczną dekorację kwiatową ołtarza.
 • W przyszłym tygodniu będziemy organizować paczki świąteczne dla ubogich rodzin, prosimy o przynoszenie produktów długo terminowych i to czym byśmy chcieli i mogli się podzielić.
 • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę. Ks. proboszcz w parafii w Krasnobrodzie diecezja Zamojsko- Lubaczowska na rzecz budowy zebrał 11 134 zł. Dziękujemy za modlitwę w intencji naszej budowy.
 • W ostatnim czasie zmarła nasza parafianka śp. Regina Markowska. W jej intencji odmówmy: wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u