20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

  • Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Biblijny - zachęcamy do szczególnego korzystania w tym czasie z Pisma świętego.- Przy wyjściu z kaplicy w koszykach są fragmenty Pisma św. tzw. sigla. zachęcamy do zabrania i czytania.
  • Dzisiaj przy naszej parafii odbędzie się kiermasz ciast, loteria fantowa i zbiórka pieniędzy na rzecz Pana Krystiana Wasilewskiego, który od dzieciństwa zmaga się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Od ubiegłego roku podejmuje różnego rodzaju aktywności, by zebrać potrzebne środki na samochód przystosowany do przewozu jego wózka elektrycznego. Zachęcamy do wsparcia naszego parafianina. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w robienie ciasta.
  • Jutro uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski o 17:00 nieszpory i następnie procesja do katedry i Msza św. w intencji naszego biskupa Jerzego z okazji imienin.
  • Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania.
  • Spotkanie ze stygmatykiem Bratem Elia w parafii w Kalinowie 30.04.2023 r. o godz. 16:00 - szczegóły na plakacie.
  • Spotkanie dla dzieci przygotowujących się I Komunii św. z 13.05.2023 r. w środę a dla grupy z 27.05.2023 r. w czwartek po Mszach św. wieczornych.
  • Jest nowy numer czasopisma „Trwajcie w miłości”
  • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę. Dziękujemy też za wpłaty na budowę: na konto i w zakrystii, dziękujemy za modlitwę w tej intencji. Za tydzień taca na WSD w Ełku.
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u