20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

  • Dzisiaj I niedziela miesiąca po Mszy św. o 13:00 zmiana tajemnic dla Kół Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej.
  • Bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy 3 lipca zaangażowali się w zorganizowanie Uroczystości Odpustowych ku czci naszego Patrona św. Tomasza Apostoła i wprowadzenia Jego relikwii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom relikwiarza, ornatów i stół z wizerunkiem naszego Patrona.
  • W piątek wspominamy św. Brunona z Kwerfurtu współpatrona naszej diecezji.
  • 15 lipca rozpoczęcie Międzynarodowej Pieszej Pielgrzymki z Suwałk do NMP Ostrobramskiej - można się jeszcze zapisywać - szczegóły na plakacie.
  • W sobotę 13 lipca 2024 r. Diecezjalne Spotkanie Teściowych w Lipsku.
  • W czasie wakacji od 8 lipca do 31 sierpnia 2024 r. nie będzie codziennej adoracji od 15:00 do 18:00. Natomiast prowadzona będzie modlitwa o godzinie 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i litania do św. Józefa w intencjach wszystkich, którzy duchowo i materialnie wspierają dzieło naszej budowy oraz w intencjach podanych przez grupę Apostołów Miłosierdzia.
  • W następną niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Siostrę Wiktorię Piasecką ze Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek, która po każdej Mszy Świętej podzieli się z nami świadectwem o swojej posłudze misyjnej w Ekwadorze i zbierze do puszki ofiary na ten cel.
  • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na budowę i za modlitwę w tej intencji.
  • W ostatnim czasie zmarła nasza parafianka śp. Anna Dziedziech. W jej intencji odmówmy: wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ...
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u