Wielkanoc 31.03. r.
II dzień Wielkanocy 1.04.2013 r.
- I czwartek miesiąca modlitwy w intencji powołań do kapłaństwa, życia zakonnego i misyjnego.
- I piątek miesiąca odwiedziny chorych od 900 spowiedź przed każdą Mszą św. i w trakcie.
- W piątek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy I. Początek spotkania o godz.17.45
- I sobota miesiąca wynagradzająca za obelgi przeciw NMP
- 11.00 - początek adoracji Najświętszego Sakramentu i I cz. Różańca.
- 16.00 – przygotowanie do Mszy św. i III cz. Różańca św. oraz spowiedź.
- 17.00 – Eucharystia z prośbą do Boga o uzdrowienie duszy i ciała oraz po Mszy św. IV cz. Różańca Św.
- Za tydzień I niedziela miesiąca po Mszy św. o 1300 spotkanie dla Kół Żywego Różańca, wymiana tajemnic, adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej.
- Do naszej parafii zostaną na stałe sprowadzone relikwie bł. Jakuba Alberione w niedzielę 14 kwietnia. Do tej uroczystości przygotujemy się poprzez specjalne katechezy przed przybyciem relikwii, a w niedzielę Biblijną kazania będą głosili ojcowie Pauliści, których założycielem był bł. Jakub. Szczegółowy program uroczystości będzie podany za tydzień.
- bł. Jakub Alberione założył kilka instytutów zakonnych i świeckich, połączonych jedną nazwą - Rodzina Świętego Pawła. W jej skład wchodzi 5 zgromadzeń zakonnych m.in. Towarzystwo Świętego Pawła i Siostry Uczennice Boskiego Mistrza, przedstawicieli których będziemy u nas gościli.
- Bł. Jakub patronuje ewangelizacji poprzez mass media. W roku wiary szczególnie chcemy przyzywać jego wstawiennictwa za nami i za podejmowaniem dzieł głoszenia Dobrej Nowiny.