20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

2016 oratorium2Zapraszamy dzieci klas IV – VI szkół podstawowych by aktywnie spędzać sobotnie przedpołudnia w gronie rówieśników!!! 

Pragniemy kontynuować nasze Oratorium Świętego Tomasza, aby dzieci poprzez ciekawie spędzony czas, przez udział w kreatywnych zajęciach, zabawę, a także poprzez formację Oazy Dzieci Bożych mogły rozbudzać i rozwijać swoje zainteresowania i talenty, oraz poznawać prawdę o byciu Dzieckiem Boga!

W ramach zajęć w Oratorium Świętego Tomasza przewidziane są:

  • zajęcia integracyjne
  • gry planszowe
  • gry i zabawy zręcznościowe na boisku
  • zajęcia fotograficzne, grafika komputerowa
  • zajęcia plastyczne
  • przygotowanie scenek teatralnych do Ewangelii
  • zajęcia formacyjne w oparciu o oazowy program Dzieci Bożych

Terminy spotkań:

  • sobota: 9:30 - 12:00

W CZASIE ZAJĘĆ NIE ZAPOMNIMY O JEZUSIE, NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELU ! ! !

Organizatorem spotkań w Oratorium jest parafia rzymskokatolicka św. Tomasza Apostoła w Ełku. Propozycja spotkań jest skierowana do dzieci z naszej parafii, z klas IV – VI szkoły podstawowej. Zajęcia będą odbywały się zazwyczaj w sali bł. Jakuba Alberione pod opieką wolontariuszy – młodzieży i dorosłych z naszej parafii – w soboty, w godzinach 930 – 1200. Rodziców posyłających na spotkania w Oratorium prosimy o zgłoszenia dziecka do uczestnictwa w zajęciach do dnia 3 października 2016 r. do p. Marty lub ks. Wojciecha. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Dodatkowe informacje i wyjaśnienia:

  • p. Marta Rózio - tel. 501 622 273
  • ks. Wojciech Serowik - tel. 694 681 941
Załączniki:
Pobierz plik (Oratorium Świętego Tomasza - folder II.pdf)Oratorium Św. Tomasza II[ ]504 kB
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u