20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

Drodzy Parafianie i mili Goście

W imieniu własnym oraz księży pracujących w naszej parafii życzę aby czas Wielkanocnej Mocy ujawnił swą potęgę w odpowiadaniu, tym blaskiem jaki płynie z grobu Zmartwychwstałego Chrystusa, na trudy rzeczywistości, zmagań i przezwyciężania tego, co jest słabe, ciemne, przytłaczające.

"On idzie wszędzie tam, gdzie oczekuje Go więcej ludzi, gdzie jest większy smutek i trwoga, gdzie są większe nieszczęścia i łzy. Idzie, aby światłem zmartwychwstania opromienić to wszystko, co podlega ciemnościom grzechu i śmierci"
św. Jan Paweł II

Niech nadzieja jaka płynie ze zwycięstwa Chrystusowego życia nad śmiercią pozwoli wznieść się ponad zagrożenia, skutki wojny za naszą wschodnią granicą oraz wzmocni odporność fizyczną i duchową, co pozwoli budować łączność między Bogiem i ludźmi  dla większego dobra i dzielenia się sercem przepełnionym otwartością i wrażliwością na potrzeby innych, a szczególnie, tych z którymi żyjemy i pracujemy.

Zdrowia i radosnego świętowania pośród ludzi życzliwych i kochających Boga, w Nim prawda, dobro i piękno. Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

ks. Jarosław Dąbrowski

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u