20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

Parafialne Koło Caritas
Rozpoczyna się realizacja unijnego podprogramu operacyjnego o nazwie FEAD. Ten podprogram polega na rozprowadzaniu żywności wśród osób potrzebujących między innymi poprzez Parafialne Zespoły Caritas. Podprogram FEAD podobny jest do zakończonego już programu PEAD. Inny jest jednak sposób zgłaszania się do nowego podprogramu.

Osoby zainteresowane, zamieszkałe na terenie parafii, powinny zgłosić się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej lub Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – zależnie od miejsca swego zamieszkania. Tam otrzymają skierowanie (załącznik A4), które należy jak najszybciej dostarczyć do naszej parafii.

Jednocześnie osoby, które korzystały w ubiegłym roku z pomocy w ramach PEAD mogą skorzystać obecnie z programu EMBARGO, w ramach którego rozprowadzane są duże ilości jabłek. Osoby zainteresowane uzyskaniem jabłek powinny zgłosić to pilnie do naszej parafii.

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u