20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

2016 marsz zycia i rodzinyKolejny Marsz dla Życia i Rodziny tuż, tuż... 15 maja 2016 r. spotykamy się o godz. 15.00 na Placu św. Jana Pawła II. Przejdziemy do Amfiteatru ECK. Tam będziemy świętować przy koncertach i występach różnych grup muzykujących, śpiewających i nie tylko.

Kolejny raz na wydarzenie zapraszają osoby znane nam z ekranów kin czy telewizji, m.in. Tomasz Zubilewicz, Marcin Kwaśny, Krzysztof Ziemiec.

 

 

Zachwyt nad Marszem dla Życia i Rodziny wyraził prezenter telewizyjny, który gości w naszych domach zapowiadając pogodę. Tomasz Zubilewicz z niezwykłym humorem opowiedział o inicjatywie i zwrócił uwagę, że jest ona skierowana do wszystkich, którzy potrafią docenić radość życia i umieją to pokazać publicznie.
Aktor Marcin Kwaśny znany z licznych ról teatralnych, filmowych i serialowych zaprosił na Marsz wszystkich ceniących życie ludzkie, będące wielkim darem.
Z kolei redaktor Krzysztof Ziemiec wyraził nadzieję, że kolejny raz spotka się na Marszu dla Życia i Rodziny z osobami, które wyznają podobne jak on wartości. Dziennikarz jako ojciec trójki dzieci i osoba mająca niegdyś kłopoty zdrowotne docenia każde życie. Ziemiec zwrócił uwagę na osoby starsze, które mimo iż statystycznie zostało im tylko kilka lat życia, mogą dla świata zrobić wiele dobrego oraz na dzieci doświadczone przez swoją historię.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ ŻYCIA I RODZINY.

 Źródła:

  • Wykorzystano fragmenty artykułu Znani Polacy zapraszą na Marsz dla Życia i Rodziny. Przyjdź i Ty! Nie może ciebie zabraknąć - www.pch24.pl
  • Wykorzystano informacje ze strony facebook

Wszelkie informacje zostały wykorzystane w celu poinformowania o Marszu dla Życia i Rodziny.

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u