20201031 rycerze kolumba

20201031 beatyfikacja McGivney

jedyneczka oplatek_02?Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny, Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie, Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny, Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie."

Jak obyczaj każe również w naszym przedszkolu Jedyneczka podzieliliśmy się opłatkiem. Tę wyjątkową chwilę mogliśmy spędzić razem z ks. Grzegorzem Stankiewiczem z zaprzyjaźnionej Parafii pod wezwaniem Św. Tomasza w Ełku. Nasze przedszkolaki łamiąc się opłatkiem z księdzem i panią Dyrektor życzyły sobie wzajemnie zdrowia, szczęścia i dużo prezentów, które jak wiadomo najbardziej cieszą dzieci.

Przedszkole Jedyneczka życzy wszystkim Naszym Wychowankom, ich Rodzicom, jak również wszystkim Przyjaciołom naszej placówki zdrowych i pogodnych Świąt pełnych spokoju i radości, a narodzony Jezusek niech nad Wami wszystkimi czuwa.

facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC
 
stat4u